Často kladené otázky

Sestavili jsme pro vás seznam nejčastěji kladených otázek, na které zde naleznete odpověď. Pokud by vás zajímaly další informace, tak nás neváhejte kontaktovat na info@influenceri.cz

Mohu si zboží vyzvednout osobně?

Ano, osobní odběr zboží je možný po předchozí telefonické nebo emailové domluvě na adrese: 

Za jak dlouho mi zboží dorazí?

Dopravci doručují zboží v rozmezí 1-4 dní, záleží na zvoleném způsobu platby a dopravy. Zboží zasíláme ještě týž den při nákupu do 12:00 nebo další den při pozdějším vytvoření objednávky. Při platbě převodem odesíláme zboží v momentě, kdy nám platba dorazí na účet, případně můžete využít i platbu dobírkou při převzetí zboží od dopravce. 


Mohu platit platební kartou?

Platit můžete převodem na účet, dobírkou a pokud zvolíte jako dopravce Zásilkovnu, tak na některých pobočkách můžete platit i platební kartou. V brzké době plánujeme spuštění online platební brány GoPay přímo na našem webu. Nesedí mi velikost, co s tím?

I to se při nákupech na internetu stává. Zboží nám můžete po domluvě obratem zaslat zpět a my vám velikost vyměníme. Důležité je, aby oblečení nebylo prané ani nijak poškozené, byla na něm originální visačka a v zásilce byla přiložena kopie faktury s žádostí o výměnu velikosti. Pokud si nebudete vědět rady se správnou velikostí, tak můžete mrknout do tabulek prodejce nebo nám napište na info@infuenceri.cz své míry a my vám s výběrem poradíme. 


Co je to limitovaná série?

V naší nabídce naleznete i exkluzivní kolekce oblečení, které jsou dělané na zakázku pro vybrané obchody. V případě vyprodání kolekce již není možné zboží v obchodě koupit. Nemusíte se ale bát, kolekcí pro vás chystáme spoustu. :-)Chcete se připojit k Influencerům a spolupracovat s námi?

Jsme moc rádi, že jste se pročetli až k tomuto bodu. Pokud máte zájem spolupráci s Influencery, určitě nás neváhejte kontaktovat. Budeme se na vás těšit!